Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Kensington Black (Sr), Franklin Cedarville 18:58.40
2. Delaney Cahill (So), Oakwood Jim Murray Memorial 19:01.00
3. Isa Dunlap (Fr), Oakwood Jim Murray Memorial 19:43.00
4. Dylan Ballin (Jr), Brookville Troy Twilight 20:07.00
5. Sylvia Gallagher-Yerman (Fr), Oakwood Jim Murray Memorial 20:34.00
6. Katherine Erwin (Fr), Oakwood Jim Murray Memorial 20:36.00
7. Jessi Jaquish (Sr), Bellbrook Bob Schul 20:38.00
8. Elizabeth Erwin (Jr), Oakwood Jim Murray Memorial 20:39.00
9. Morgan Dalton (Fr), Bellbrook Bob Schul 20:48.00
10. Floey Biteau (Sr), Oakwood Cedarville 20:51.00
11. Ava Heitmeyer (So), Monroe Trinity Valkyrie 20:56.20
12. Emily Haynes (Jr), Eaton Eaton Invite.- Fort St, Clair Park 20:57.00
13. Marin Weibel (So), Valley View Tiffin XC Carnival 21:08.00
14. Logynn Barr (So), Brookville Brookville Invitational 21:19.00
15. Annie Neff-Isom (Sr), Oakwood Jim Murray Memorial 21:20.00
16. Ellen Khong (Sr), Valley View Tiffin XC Carnival 21:24.00
17. Brynlee Hamilton (Fr), Eaton Central Hardin Inv. - Elizabethtown, KY 21:25.00
18. Addi Guiiley (Jr), Eaton Eaton Invite.- Fort St, Clair Park 21:28.00
19. Serenity Suggs (Jr), Brookville Troy Twilight 21:36.00
20. Neave Lynch (Sr), Oakwood Jim Murray Memorial 21:41.00
21. Anna Peters (Fr), Oakwood Jim Murray Memorial 21:43.00
22. Emily Hughes (So), Oakwood Cedarville 21:45.00
23. Olive Varvel (Fr), Bellbrook Bob Schul 21:50.00
24. Josie Eilerman (So), Eaton Eaton Invite.- Fort St, Clair Park 21:52.00
24. Adriana Eliopulos (Jr), Oakwood Jim Murray Memorial 21:52.00
26. Addy Abner (So), Valley View Tiffin XC Carnival 21:54.00
27. Sarah Redden (Jr), Oakwood Fortress Obetz 22:09.00
28. Madelyn Brown (Jr), Edgewood Troy 22:11.41
29. Lindsay Rieder (So), Brookville Troy Twilight 22:12.00
30. Lauren Kinney (Jr), Edgewood Troy 22:16.68
31. Cami McCloud (Sr), Eaton Eaton Invite.- Fort St, Clair Park 22:19.00
32. Hunter Gardner (Jr), Brookville Bob Schul Invitational 22:21.00
33. Srinidhi Krishnamoorthy (Jr), Oakwood Jim Murray Memorial 22:23.00
34. Emily Bryant (So), Oakwood Jim Murray Memorial 22:28.00
34. Bea Drummy (Fr), Oakwood Jim Murray Memorial 22:28.00
36. Elise Simmons (So), Eaton Eaton Invite.- Fort St, Clair Park 22:29.00
37. Elizabeth Hopkins Theroux (Sr), Ross East Fall Classic 22:36.74
38. Georgia Beeghly (Fr), Bellbrook Bob Schul 22:44.00
39. Caroline Chernock (Jr), Ross Lebanon Invite 22:53.87
40. Sophia LaPietra (Sr), Oakwood Jim Murray Memorial 22:59.00
41. Sarah Connell (Sr), Oakwood Jim Murray Memorial 23:02.00
42. Eva Borbonous (Fr), Oakwood Jim Murray Memorial 23:03.00
43. Emma Wolfenbarger (So), Bellbrook Bob Schul 23:06.00
44. Addie Kash (So), Oakwood Cedarville 23:07.00
45. Payton Issler (Jr), Oakwood Jim Murray Memorial 23:12.00
46. Danielle Schulte (So), Ross Lebanon Invite 23:15.78
47. Olivia Gillum (Jr), Ross East Fall Classic 23:16.77
48. Adyson Stephens (So), Bellbrook Bob Schul 23:19.00
48. Ava Thompson (So), Valley View Tiffin XC Carnival 23:19.00
50. Sarah Wallace (So), Franklin Saturday Night Lights @ Centerville 23:33.20
51. Makayla Allen (Fr), Edgewood Troy 23:42.76
52. Lexi Pfeiffer (Fr), Edgewood Firebird invitational 23:44.85
53. Morgan Holmes (So), Ross Lebanon Invite 23:48.79
54. Bryley Wulff (Fr), Franklin Neal Charske Fairmont Invitational 23:48.90
55. Hannah Sugarman (So), Oakwood Jim Murray Memorial 23:52.00
56. Livy Tipton (Jr), Valley View Brookville CC Invite 23:57.00
57. Maggie Stamper (Jr), Edgewood Firebird invitational 23:58.85
58. Bella Pfeiffer (Jr), Edgewood Troy 24:02.41
59. Alli Davis (Fr), Eaton Central Hardin Inv. - Elizabethtown, KY 24:08.00
60. Emma Pierce (Fr), Eaton Central Hardin Inv. - Elizabethtown, KY 24:19.00
61. Sarah Abner (Jr), Eaton Eaton Invite.- Fort St, Clair Park 24:25.00
62. Mary Schade (Jr), Valley View Tiffin XC Carnival 24:28.00
63. Makayla Skinner (Jr), Bellbrook Bob Schul 24:32.00
64. Grace McMullen (Jr), Oakwood Fortress Obetz 24:43.00
65. Camilla Bozzuto (Fr), Bellbrook Bob Schul 24:46.00
66. Kaylen Robb (Fr), Edgewood Brookville 24:48.35
67. Bella Beeghly (Jr), Bellbrook Bob Schul 24:51.00
68. Ainsley Burton (So), Oakwood Cedarville 24:54.00
69. Katie Pryor (So), Bellbrook Bob Schul 25:06.00
70. Sierra Adkins (Jr), Valley View Bob Schul Invitational 25:09.00
71. Cheyanne Adkins (So), Valley View Tiffin XC Carnival 25:12.00
72. Olivia Peters (Fr), Oakwood Jim Murray Memorial 25:21.00
73. Maddie Graf (Sr), Ross Lebanon Invite 25:30.33
74. Molly Janus (Jr), Bellbrook Bob Schul 25:33.00
75. Bree Fowler (Jr), Brookville Troy Twilight 25:53.00
76. Vivian Weadick Hoober (Fr), Eaton Central Hardin Inv. - Elizabethtown, KY 25:59.20
77. Sydney Hinkle (Fr), Ross East Fall Classic 25:59.47
78. Isabella Dyer (Sr), Bellbrook Bob Schul 26:01.00
79. Kydee Shults (Fr), Franklin Saturday Night Lights @ Centerville 26:12.10
80. Laila Black (Fr), Franklin Saturday Night Lights @ Centerville 26:12.80
81. Kyeleigh Gifford (So), Eaton Celina Invitational - Celina 26:16.90
82. Bella Vaughn (Sr), Bellbrook Bob Schul 26:22.00
83. Hadley Seim (Sr), Oakwood Jim Murray Memorial 26:26.00
84. Jovana Lambe (Sr), Edgewood Troy 26:29.19
85. Lorelai Wolverton (Sr), Bellbrook Bob Schul 26:30.00
86. Lena Underbakke (So), Bellbrook Bob Schul 26:31.00
87. Julia Ludwig (So), Oakwood Neal Charske Invitational 26:32.00
88. Kayln Combs (Fr), Brookville Troy Twilight 26:33.00
89. Jayna Stepaniak (Fr), Ross Lebanon Invite 26:36.93
90. Cali Biteau (Fr), Oakwood Lebanon 26:38.00
91. Madeline Allen (So), Brookville Tecumseh Invitational 26:54.00
92. Katherine Donnelly (So), Oakwood Lebanon 27:00.00
93. Alexis Jiovani (Jr), Bellbrook Bob Schul 27:08.00
94. Aimee Mikulich (So), Edgewood Troy 27:19.43
95. Paige Bourquin (Sr), Bellbrook Bob Schul 27:47.00
96. Lily Zimmerlin (Sr), Brookville Bob Schul Invitational 27:57.00
97. Inara Heiner (Fr), Bellbrook Bob Schul 27:59.00
98. Ella Ragon (Sr), Valley View Bob Schul Invitational 28:12.00
99. Elena Zois (Jr), Oakwood Jim Murray Memorial 28:30.00
100. Catie Brenner (So), Oakwood Jim Murray Memorial 28:31.00
101. Hailey Hitte (Jr), Franklin Saturday Night Lights @ Centerville 28:31.20
102. Anna Cutting (So), Bellbrook Bob Schul 28:37.00
103. Claire Cutting (Jr), Bellbrook Bob Schul 28:47.00
104. Amanda Pray (So), Bellbrook Bob Schul 29:03.00
105. Riley Mullin (Sr), Franklin Cedarville 29:15.90
106. Naomi Kisker (Jr), Oakwood Jim Murray Memorial 29:18.00
107. Sami Pauling (Jr), Valley View Fairborn Skyhawk Invite 29:57.00
108. Sydney Heidler (So), Bellbrook Bob Schul 29:58.00
109. Alexis Stegner (So), Brookville Brookville Invitational 30:15.00
110. Ava Ullery (Jr), Brookville Brookville Invitational 30:17.00
111. Lily Williamson (So), Brookville Tecumseh Invitational 30:19.00
112. Charlie Wells (Fr), Eaton Eaton Invite.- Fort St, Clair Park 30:24.00
113. Olivia Kalloor (Jr), Bellbrook Bob Schul 31:11.00
114. Ozzy Edmonds-Wert (So), Oakwood Bob Schul 31:27.00
115. Erin Secody (So), Bellbrook Bob Schul 31:59.00
116. Alexis Rennick (Sr), Valley View Brookville CC Invite 32:35.00
117. Emily Maza (Jr), Brookville Brookville Invitational 33:20.00
118. Lily Conway (So), Bellbrook Bob Schul 33:58.00
119. Alex Moore (So), Bellbrook Bob Schul 34:14.00
120. Rachel Raber (Sr), Bellbrook Bob Schul 34:40.00
121. Inara Arnett (So), Valley View Bob Schul Invitational 34:53.00
122. Maggie Sahlbom (So), Bellbrook Bob Schul 37:28.00
123. Gabby McMaster (Jr), Bellbrook Bob Schul 41:39.00

The Motz Group Field Turf Company HomeTown Ticketing GAMEDAY Grille and Patio